You are currently viewing Kogutek

Kogutek

Ha! nareszcie coś dla mnie:) ostatnimi czasy wszystkie rzeczy, nad którymi pracowałam trafiały do innych osób. Już teraz przyzwyczaiłam się do tego faktu i lekką ręką odstępuję swoje „prace”, ale na początku  był to koszmar!:) nie chciałam oddać niczego, nawet gdy coś było robione na zamówienie…….nie i basta:) dla każdego przedmiotu widziałam miejsce w swoim domu. No, ale Malwina puknij się w czoło, nie możesz mieć 10 luster, 20 tablic czy 30 apteczek! 
Ostatnio zrobiłam nareszcie coś na własne potrzeby:) wąską szafkę do przedpokoju. Jest biała żeby lekko rozjaśniła wnętrze (bo w  naszym przedpokoju nie ma okna), lekko przetarta i z kogutkiem!:) Prosta, nieprzekombinowana, praktyczna. Zdjęcia bardzo słabej jakości, bo i światło było kiepskie.Życzę nam wszystkim pięknej pogody na majówkę! Oby zjedzona w tym czasie karkówka z grilla miała kalorie ujemne !:)

Ten post ma 8 komentarzy

 1. Maszka

  Śliczna – od kogutka po szyld z gałeczką. A ja cały czas jestem w fazie "przymierzania się " do transferu … Grunt to odwaga … 😉 Pozdrawiam – M.

 2. Marzeniami malowane

  Super szafka! Udana robota! :))
  Oby kalorie zawsze były ujemne! 😉
  Pozdrawiam ciepło, Ewa

 3. Chenia

  Bardzo fajna szafeczka, świetnie pasuje 🙂

 4. nika

  Piękna szafeczka i ten kogutek boski. Pozdrowionka

Leave a Reply