You are currently viewing WARSZTATY STYLIZACJI MEBLI

WARSZTATY STYLIZACJI MEBLI

WARSZTATY CZAS ZACZĄĆ! :):):)

Oczywiście nie jestem jedyną, która takie warsztaty prowadzi. W każdym zakątku Polski są zdolne artystki, które chętnie dzielą się swoją wiedzą. Dlaczego więc ja? To już drogi czytelniku, musisz stwierdzić sam. Zapewne znasz moje prace. Jeśli nie serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moimi realizacjami. Jeśli chciałbyś poznać techniki owych prac z chęcią Cię tego nauczę. I obiecuję, że nie wypuszczę dopóki nie wyszkolę 😉

W weekendowych warsztatach poznasz techniki stylizacji w klimacie shabby chic, chippy look, starofrancuskim, rustykalnym, prowansalskim, antyczne malatury. Razem będziemy stawiać pierwsze kroki zaczynając od przygotowania mebla, użycia odpowiednich materiałów, malowania kilkuwarstwowego, nakładania patyn, bielenia, szczotkowania, postarzania i wybarwiania drewna, technik transferowania, pracy z użyciem struktur i szablonów, obrazowania. Ufff, trochę tego jest ale damy radę !:)

Warsztaty prowadzę w swojej zaczarowanej pracowni, gdzie rzeczy po prostu dzieją się! Tam naprawdę nie jest zwyczajnie !

Zapewniam Wam wszystkie materiały potrzebne do nauki. W pierwszym dniu zapoznamy się z różnymi technikami, a kolejnego dnia wystylizujemy przyniesiony przez Ciebie mebel. Będziemy pracować z produktami światowych marek. NIE JESTEM dystrybutorem żadnych farb, więc zupełnie obiektywnie powiem Ci które materiały są grzechu warte 🙂 a których lepiej unikać. Nauczę Cię kilku moich sztuczek, które wypracowałam przez te wszystkie lata.

W skład warsztatów drugiego stopnia wchodzi nauka tworzenia struktur, uzyskiwanie efektu antycznych malatur oraz obrazowanie.

Brzmi zachęcająco? A jeśli do całości dodamy, kawę, słodkości, śmiech i magię efekt będzie piorunujący! 🙂 

Koszt weekendowych warsztatów pierwszego jak i drugiego stopnia wynosi 1400 zł.

Warunkiem udziału jest wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł na numer konta 34 1240 4009 1111 0010 6743 1369

W sprawie ustalenia terminu proszę o kontakt.

Dla osób przyjezdnych, pomogę zorganizować nocleg w malutkim pensjonacie nieopodal mojej pracowni.

Serdecznie zapraszam! 

 

Pracownia jest zjawiskowa o każdej porze roku 🙂

  

 

 

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Kaldekor

    Warsztaty stylizacji mebli brzmią jako fenomenalna okazja dla każdego, kto marzy o nadaniu swoim wnętrzom unikatowego charakteru. Warto podkreślić, że prace ze stylami takimi jak shabby chic czy rustykalnym stylem mogą być znakomitym sposobem na wydobycie potencjału starych, zaniedbanych mebli. Rustykalny styl może idealnie wpisać się w koncepcję wnętrza utrzymanego w klimacie country czy boho, nadając pomieszczeniu niepowtarzalny urok. Kiedy już opanujemy podstawowe techniki, warto je zastosować w praktyce – nie tylko na meblach, ale i w aranżacji całego domu. Odpowiednio zestawione elementy mogą w znaczący sposób podkreślić styl wnętrza, czy to w salonie, jadalni czy sypialni. Nawet niewielkie akcenty, jak patynowane lampy czy starannie wybarwiane drewniane ramy obrazów, mogą zrobić dużą różnicę. Niemniej ważne są materiały, z którymi się pracuje. To świetnie, że warsztaty są neutralne pod tym kątem i uczestnicy mogą dowiedzieć się, jakie produkty rzeczywiście są wartościowe. Wybór właściwych farb, lakierów czy innych substancji może wpływać nie tylko na estetykę, ale i trwałość wykonanej pracy. Odkrycie tajników tej sztuki może być nie tylko pasjonujące, ale także korzystne z punktu widzenia długoterminowej inwestycji w jakość i estetykę domowego ogniska.

Leave a Reply