You are currently viewing WARSZTATY STYLIZACJI MEBLI

WARSZTATY STYLIZACJI MEBLI

Pandemia pokrzyżowała nam wszystkim wiele planów… Ja powinnam już od dwóch lat prowadzić warsztaty stacjonarne związane ze  stylizacją mebli. Plany, planami a życie swoje! Na szczęście tej wiosny udało się przystosować pracownię Ma Maison pod kursy i mogę  oficjalnie ogłosić, że WARSZTATY CZAS ZACZĄĆ! :):):)

Oczywiście nie jestem jedyną, która takie warsztaty prowadzi. W każdym zakątku Polski są zdolne artystki, które chętnie dzielą się swoją wiedzą. Dlaczego więc ja? To już drogi czytelniku, musisz stwierdzić sam. Zapewne znasz moje prace. Jeśli nie serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moimi realizacjami. Jeśli chciałbyś poznać techniki owych prac z chęcią Cię tego nauczę. I obiecuję, że nie wypuszczę dopóki nie wyszkolę 😉

W weekendowych warsztatach poznasz techniki stylizacji w klimacie shabby chic, chippy look, starofrancuskim, rustykalnym, prowansalskim, antyczne malatury. Razem będziemy stawiać pierwsze kroki zaczynając od przygotowania mebla, użycia odpowiednich materiałów, malowania kilkuwarstwowego, nakładania patyn, bielenia, szczotkowania, postarzania i wybarwiania drewna, technik transferowania, pracy z użyciem struktur i szablonów, obrazowania. Ufff, trochę tego jest ale damy radę !:)

Warsztaty prowadzę w swojej zaczarowanej pracowni, gdzie rzeczy po prostu dzieją się! Tam naprawdę nie jest zwyczajnie !

Zapewniam Wam wszystkie materiały potrzebne do nauki. W pierwszym dniu zapoznamy się z różnymi technikami, a kolejnego dnia wystylizujemy przyniesiony przez Ciebie mebel. Będziemy pracować z produktami światowych marek. NIE JESTEM dystrybutorem żadnych farb, więc zupełnie obiektywnie powiem Ci które materiały są grzechu warte 🙂 a których lepiej unikać. Nauczę Cię kilku moich sztuczek, które wypracowałam przez te wszystkie lata.

Brzmi zachęcająco? A jeśli do całości dodamy, kawę, słodkości, śmiech i magię efekt będzie piorunujący! 🙂 

Poniżej podaję wakacyjne terminy warsztatów pierwszego stopnia:

9-10 lipca 2022 roku

23 -24 lipca 2022 roku

13-14 sierpnia 2022 roku

Koszt weekendowych warsztatów wynosi 1200 zł.

Warunkiem udziału jest wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł na numer konta 34 1240 4009 1111 0010 6743 1369

Termin warsztatów drugiego stopnia, w skład których wchodzi nauka tworzenia struktur, uzyskiwanie efektu antycznych malatur oraz obrazowanie ustalany jest indywidualnie bądź po zebraniu grupy chętnych. W sprawie warsztatów drugiego stopnia, zapraszam do kontaktu.

Dla osób przyjezdnych, pomogę zorganizować nocleg w malutkim pensjonacie nieopodal mojej pracowni.

Serdecznie zapraszam! 

 

Pracownia jest zjawiskowa o każdej porze roku 🙂

  

 

 

 

Leave a Reply