You are currently viewing Ściana shabby chic

Ściana shabby chic

Halo, halo 🙂
Ciężka praca się opłaca!
Jakie to prawdziwe. Po raz kolejny przekonałam się, że ciężki wysiłek włożony w cokolwiek (w pracę, w dotrzymanie postanowienia noworocznego, w dążenie do spełnienia marzeń) przynosi pozytywne rezultaty. Gdy robię coś „na szybko”, niedbale, bez serca za nic nie uzyskam tego co chcę. Najlepsze jest to, że świetnie zdaję sobie z tego sprawę…. gdy podchodzę do czegoś, z nastawieniem „nie koniecznie mi się chce” to już wiem, że nic z tego nie wyjdzie…Też tak macie?

Niedaleko nas  buduje się dom. Piękny dom. W każdym detalu idealny. I nawet miałam okazję twórczo trochę się w nim wyżyć :)))

Dzisiaj pokażę tylko (albo aż) ścianę w stylu shabby chic. Ściana w sypialni, na której będzie łóżko, została obita surowymi dechami z jak największą ilością słojów. Walczyłam z nią codziennie przez tydzień. Krew się lała – dosłownie, bo zdarłam sobie paluch od pędzla, pot się lał – bo było ponad trzydzieści stopni, prace na wysokościach były – bo na drabinie walczyłam…. ale już o wszystkim zapomniałam, bo ściana wygląda pięknie! Pokażę dzisiaj kilka zdjęć. 
Dom jest w trakcie wykańczania, więc na razie zdjęcia wnętrza w stanie „gołym”, mam nadzieję że będę mogła pokazać Wam kilka fotek już po pełnej przeprowadzce.


Dzisiaj chciałam  jeszcze zaprezentować piec kaflowy, który postawiono w salonie. Piec marzenie. Zobaczcie sami…..

Do usłyszenia. Serdeczności!

Ten post ma 9 komentarzy

 1. joanna creation

  Kochana, cudownie! Gratuluję wytrwałości i talentu!
  Jestem pod wrażeniem, nieźle się napracowałaś.

  Uściski
  Asia

 2. Tynka

  Ściana wyszła super! A piec faktycznie jest zachwycający!!!

 3. kaoruaki An

  Och ściana piękna(heh, u mnie też dechy ale podrabiane) a piec rzeczywiście jak marzenie.Jestem ciekawa efektu ostatecznego, bo zapowiada się bosko.Pozdrawiam serdecznie

 4. Ulencja

  Piec cudowny….Bije na głowę ścianę….Pa…

 5. Bez serca żaden efekt nie wyjdzie- Ściana świetna ( o wysiłku coś wiem bo sama malowałam cały przedpokój w boazerii) a co do Twojego pieca to nadal jestem "rozdziawiona" z wrażenia!!!!!
  Pozdrawiam:)

 6. Anonimowy

  Piec piękny, a ściana, jak ściana, nie rozumiem, czemu krew się lała z powodu paru sosnowych paneli…

 7. Nostalgia - D

  Ściana bajeczna! Ale piec to po prostu powala na kolana! O matko…jak ja zazdroszczę…A ja nawet kominka nie mogę,bo nie ma przewodu kominowego…
  Toż to dzieło sztuki,nie piec.:)

 8. Yvette

  wspaniała komoda, a gdzie nabyłaś takie kafle? drogie były?

 9. Kamila

  Piec robi wrażenie , piękny , dostojny , prawdziwe cudo!!!

Leave a Reply