Świeczniki ścienne

Halo, halo

wpadam tylko no moment, bo czeka mnie sporo pracy więc każda chwila jest teraz cenna.  Podobno jesień to czas, w którym trzeba zwolnić, zatrzymać się na chwilę, odpocząć….tylko jak skoro w głowie roi się od pomysłów???:) obym tylko nie przedobrzyła z tym swoim „muszę zrobić, w tej chwili, koniec, kropka”.
W dzisiejszym poście krótko i na temat. Zrobiłam na zamówienie dwa świeczniki ścienne. Duże, porządne dekory-świeczniki. Jeden w wersji szarej, drugi w wersji białej. Który bardziej przypadł Wam do gustu? 
Uwaga! zasypuję zdjęciami!:)

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i komentarze:)
Serdeczności!:)

http://www.rena.pl/

17 Replies to “Świeczniki ścienne”

 1. Mnie osobiście szary, jest zjawiskowy:)))
  pozdrawiam

 2. Malwinko, chyba szary:) Ale z miłości do białego może biały?;) Najlepsze są biały i szary:) Buźka

 3. Są piękne, chociaż ciemniejszy mi się bardziej podoba 🙂

 4. Dla mnie ten biały z czarną świeczką ma większy pazur, ale obydwa są świetne, a Ty masz super pazur do takich tworów. Pozdrawiam:-)

 5. Mi się bardziej podoba biały świecznik, ale trzeba przyznać, że oba robią wrażenie.

 6. Biały piękny, szary równie dopracowany, ale jednak biel to biel 🙂 A co do zdjęć, to zresztą wiesz jak je uwielbiam, dla mnie i tak zawsze mało 🙂 więc pstrykaj, pstrykaj i wstawiaj jak najwięcej, bo jest co podziwiać 🙂

 7. O rany! Boskie są! MUSZĘ mieć chociaż coś podobnego! Ja biały oczywiście, ale ten szary też przepiękny! O nie mogę, idę podziwiać jeszcze raz..i jeszcze raz…:)

 8. Ale Ty trudne pytania zadajesz! Oba piękne, nie umiem się zdecydować. 😉
  Pa, Ewa

 9. Szary nieziemsko piękny:)
  Pozdrawiam

 10. Tak tak, też mi się szary podoba…

 11. Bardzo romantyczne! Muszą tworzyć niesamowity klimat! Aż nie mogę się zdecydować, który z nich bardziej mi się podoba.

 12. oba są piękne:))…..właśnie znalazłam dwa fronty z dekorami i jestem w trakcie odnawiania i teraz będę dumać..szary czy biały:)))

 13. O wow!Jak bum cyk, kiedyś zrobisz mi takie, chyba że się wezmę za siebie i ruszę z czymś kreatywnie. Chodziłam za czymś takim jakiś czas temu.Wspaniałe wykonanie, jeśli chodzi o mnie to idą łeb w łeb, ale biały chyba bardziej na prowadzeniu:) Masz talent, na prawdę. Pozdrawiam ciepło:)

 14. Mi sie bardzo podobaja takie rzeczy. Ostatnio znalazłam nawet świecznik-wazon do powieszenia na ścianie. poza tym lubie też kwietniki ścienne:)

 15. Prawdziwe cudeńko! Gdzie wyszukane?

 16. Ja nie umialabym sie zdecydowac, oba sa swietne!
  usciski

Leave a Reply