You are currently viewing Świeczniki ścienne

Świeczniki ścienne

Halo, halo

wpadam tylko no moment, bo czeka mnie sporo pracy więc każda chwila jest teraz cenna.  Podobno jesień to czas, w którym trzeba zwolnić, zatrzymać się na chwilę, odpocząć….tylko jak skoro w głowie roi się od pomysłów???:) obym tylko nie przedobrzyła z tym swoim „muszę zrobić, w tej chwili, koniec, kropka”.
W dzisiejszym poście krótko i na temat. Zrobiłam na zamówienie dwa świeczniki ścienne. Duże, porządne dekory-świeczniki. Jeden w wersji szarej, drugi w wersji białej. Który bardziej przypadł Wam do gustu? 
Uwaga! zasypuję zdjęciami!:)

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i komentarze:)
Serdeczności!:)

http://www.rena.pl/

Ten post ma 17 komentarzy

 1. Ala D

  Mnie osobiście szary, jest zjawiskowy:)))
  pozdrawiam

 2. Paulina L

  Malwinko, chyba szary:) Ale z miłości do białego może biały?;) Najlepsze są biały i szary:) Buźka

 3. Chenia

  Są piękne, chociaż ciemniejszy mi się bardziej podoba 🙂

 4. Cela D

  Dla mnie ten biały z czarną świeczką ma większy pazur, ale obydwa są świetne, a Ty masz super pazur do takich tworów. Pozdrawiam:-)

 5. NieTylkoKura Domowa

  Biały piękny, szary równie dopracowany, ale jednak biel to biel 🙂 A co do zdjęć, to zresztą wiesz jak je uwielbiam, dla mnie i tak zawsze mało 🙂 więc pstrykaj, pstrykaj i wstawiaj jak najwięcej, bo jest co podziwiać 🙂

 6. Nostalgia

  O rany! Boskie są! MUSZĘ mieć chociaż coś podobnego! Ja biały oczywiście, ale ten szary też przepiękny! O nie mogę, idę podziwiać jeszcze raz..i jeszcze raz…:)

 7. Agata

  Szary nieziemsko piękny:)
  Pozdrawiam

 8. Anka

  Bardzo romantyczne! Muszą tworzyć niesamowity klimat! Aż nie mogę się zdecydować, który z nich bardziej mi się podoba.

 9. Qra Domowa

  oba są piękne:))…..właśnie znalazłam dwa fronty z dekorami i jestem w trakcie odnawiania i teraz będę dumać..szary czy biały:)))

 10. kaoruaki An

  O wow!Jak bum cyk, kiedyś zrobisz mi takie, chyba że się wezmę za siebie i ruszę z czymś kreatywnie. Chodziłam za czymś takim jakiś czas temu.Wspaniałe wykonanie, jeśli chodzi o mnie to idą łeb w łeb, ale biały chyba bardziej na prowadzeniu:) Masz talent, na prawdę. Pozdrawiam ciepło:)

 11. malwa

  Mi sie bardzo podobaja takie rzeczy. Ostatnio znalazłam nawet świecznik-wazon do powieszenia na ścianie. poza tym lubie też kwietniki ścienne:)

 12. Basia

  Prawdziwe cudeńko! Gdzie wyszukane?

 13. Atena

  Ja nie umialabym sie zdecydowac, oba sa swietne!
  usciski

Leave a Reply