You are currently viewing Snow…a silence is everywhere.

Snow…a silence is everywhere.


Jest pięknie. Może i tęsknię już do wiosny, ale muszę przyznać że krajobraz za oknem jest niesamowity. 
W ten śnieżny, zimowy czas polecam Wam płytę Loreny McKennit „A winter garden”. I taki mały przedsmak całości….Lorena McKennit „Snow”

Fakt, lepiej oglądać piękną zimę z wnętrza ciepłego domu, gdy na zewnątrz srogi mróz, ale z drugiej strony ten odgłos skrzypiącego pod butami śniegu i niesamowicie niesamowita cisza, która panuje dookoła… eh, gdybym tylko była typem piechura pewnie bardziej raczyłabym się tą pogodą:) Niestety straszny ze mnie zmarźlak i piesze wycieczki to teraz rzadkość. Tak więc cierpliwie czekam kiedy będę mogła wystawić zajączka, kurczaczka i włożyć bazie do wazonu:) Taki plan – przetrwać zimę! 🙂

Szewc bez butów chodzi – sama prawda! zdałam sobie sprawę, że zrobiłam wiele, wiele sztuk tablic kuchennych i sama zostałam bez żadnej.  Nie było nad czym dumać, tylko wziąć się do pracy. I już wisi w kuchni. Moja własna:)

Cały czas  jestem wciągnięta w świat szkatułek – nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jest na nie takie zapotrzebowanie. Ostatnio na przykład zrobiłam szkatułę na…klamerki:) a, tak na klamerki! super sprawa? super!:)

O… i Pani pranie wiesza 🙂

I jeszcze jedna wyjątkowa:)


Dziękuję, że do mnie zaglądacie:) Każde Wasze wejście, każdy komentarz sprawia, iż czuję że ma to sens.
Serdeczności i miłych snów!Ten post ma 10 komentarzy

 1. Ulencja

  Kuchenna tablica super….Idealna do mojej kuchni…Szkatułek oczywiście nigdy dość , ja też tak uważam. Bardzo fajny pomysł i wykonanie z tymi klamerkami ukrytymi w szkatułce…Pozdrawiam cieplutko mimo że za oknem hu…hu…ha nasza zima zła…U mnie teraz -15,2C

 2. Chenia

  Przepiękna tablica! Chciałabym sobie zrobić drewniany chustecznik do salonu. Czy mogłabyś zdradzić, jak robisz transfer na brązowym tle?

 3. Malwina

  Dziękuję, dziękuję:) Ulencjo, przetrwamy te mrozy! kalesony, podkoszulek i do przodu;)Cheniu, transfer robiłam tradycyjnie – nitro sposobem, ładniej wychodzi na bejcy niż farbie. Pozdrawiam!

 4. Katarzyna Maćkiewicz

  Szkatuły jak zwykle rewelacyjne 🙂 Pozdrowienia z mroźnego (jeszcze) Wrocławia, 8 more days….

 5. Michalina Walczak

  Szkatułka – bułka z muchą NAJLEPSZA!!!! i gdybym miała klamerki pewnie bym klamerkową szkatułkę umieściła gdzieś w łazience 🙂

 6. Maszka

  Pomysły fantastyczne, a realizacja – jeszcze lepsza ! Bardzo mi się podobają i szkatułki i tablica 🙂 Transfer ? hmmm … spróbowałabym ,ale nie wiem, czy dam radę ! Mogę prosić o instruktaż ? Pozdrawiam – M.

 7. Margo

  Miło oglądać tak piękne prace, cieszę się, że tu trafilam.
  Pozdrawiam Margo

 8. Malwina

  Dziękuję za przemiły komentarz:)pozdrawiam serdecznie!

 9. Gosia

  Tablica fantastyczna! W każdej kuchni się przyda:)

Leave a Reply