You are currently viewing Dużo zdrowia!

Dużo zdrowia!

Halo, halo:)
Nie było mnie już tak dawno, że nie wiem od czego zacząć…
Prosto z mostu. Życie z przedszkolakiem nie jest łatwe. Tak naprawdę to droga przez mękę. Owszem słyszałam wcześniej „jak zacznie chodzić do przedszkola to się dopiero zaczną choroby”, ale puszczałam to mimo uszu….a teraz powiem Ci matko przyszłego przedszkolaka „jak zacznie chodzić do przedszkola to się dopiero zaczną choroby”.
Mamy mniej więcej taki układ: tydzień w przedszkolu, tydzień albo dwa w domu. Właśnie skończyliśmy grypę jelitową tylko po to aby zacząć zapalenie ucha…
Z tej to przyczyny galeria Ma Maison została trochę zaniedbana, meble czekają w kolejce, świąt jeszcze nie widać, nowych postów brak….a ja czuję, że opadam już z sił. Jeszcze jedna nieprzespana noc, kolejna choroba i naprawdę skaczę z mostu (a mam dwa obok domu).
Eh, to tyle smętów.
Do rzeczy.
Dzisiaj zdjęcia mebli, które już od jakiegoś czasu stoją w galerii ale dopiero teraz mam chwilę aby je pokazać.
Komoda, w kolorze baaaaaaarrrrdddzo bladego różu (nie wiem czy kolor został uchwycony na zdjęciach, pewnie nie bo światło mamy już kiepskie).

Kredens-narożnik bardzo prowansalski:) 

24 godzinne siedzenie w domu z Kajetanem zaowocowało przynajmniej licznymi kotylionami świątecznymi (właściwie całorocznymi) ale o nich przy okazji bardziej świątecznego postu:)
A teraz życzę Wam Kochani dużo zdrowia i cierpliwości!:)
(i sobie także)

Serdeczności!!!

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Nostalgia

  Baaaaardzo mi się ten blady róż podoba 🙂 Piękna odmiana i odskocznia od bieli 🙂
  Życie przedszkolne dziecka trzeba przezyć, nie ma rady, ale będzie juz tylko lepiej (ha ha ha), skończą się choroby, zaczną inne smutki i tak ze 30 lat 🙂 🙂 🙂 To Cię pocieszyłam :):) 🙂 A serio to zdrówka i sił dużo, buziaki serdeczne 🙂

 2. Aldona Kucner

  Uszy do góry! Moje dzieci też chodziły systemem tydzień zdrowia – tydzień choroby. Ale juz w wieku ok 6 lat przestały chorować, a teraz gdy mają trochę ponad 10 mogę powiedzieć, że od 3-4 lat nie wiemy co to antybiotyk.

 3. foteks

  u mnie też od dwóch tygodni same choroby się przewijają przez cały dom 😀 zdrówka i powodzenia 😉

Leave a Reply