You are currently viewing Centrum Wspierania Rozwoju Neuro- Therapy GOTOWE!!!:)

Centrum Wspierania Rozwoju Neuro- Therapy GOTOWE!!!:)

Halo, halo

Kochani dzisiaj zasypię Was zdjęciami:) gdyż skończyłam właśnie zlecenie, o którym wcześniej wspominałam, choć nigdy nie zdradziłam szczegółów 🙂 …ale już jest, już działa, już pomaga…..Centrum Wspierania Rozwoju Neuro -Therapy w Toruniu przy ulicy Batorego 35j/1


Gdy pojechałam tam po raz pierwszy pomieszczenia, w którym mieści się  Neuro – Therapy, były zupełnie puste. Panie Właścicielki, miały jednak swoją wizję i to wizję shabby chic:)
No więc….byłam w domu 🙂


Zapraszam Was zatem do „gabinetu różanego”:)Przejdźmy dalej do „gabinetu pasiastego” – mojego faworyta 🙂

Witrynę szaro – kremową już Wam pokazywałam w poprzednim poście, ale nie widzieliście jeszcze parawanu, szafy, stołu i lustra z okiennicami….                                                                 . Ogromne lustro z okiennicami okazało się być wisienką na torcie. Koniecznie nisko zawieszone, aby najmłodsi pacjenci mogli się przeglądać 🙂 Tekstylia to nie moja zasługa, a innych zdolnych Pań.

Muszę przyznać, że nie spotkałam się jeszcze z taką poradnią. Zapewniam, że od progu przywitają Was uśmiechnięte terapeutki, specjalistki w swojej dziedzinie. Natomiast sam wystrój Centrum tworzy ciepły, romantyczny, przyjazny klimat. Zdecydowanie jest to poradnia inna niż wszystkie.

Napracowałam się to fakt. Oglądając jednak efekt swojej pracy jestem szczęśliwa. Mam nadzieję, że pacjenci poczują się w nim jak w domu:)Serdeczności!!!

Ten post ma 9 komentarzy

 1. Wanda Adamczyk

  Jestem pełna podziwu dla tak oryginalnego przedsięwzięcia – z wielkim wyczuciem i w ciekawym, niespotykanym klimacie urzadziłaś poradnie – sama z chęcią bym do takiej uczęszczała – pozdrawiam Malwinko serdecznie

 2. Anonimowy

  MALWINKA JESTEŚ WIELKA!!! EKSPERT W TYM CO ROBISZ :). ŻYCZĘ JAK NAJWIECEJ TAKICH PRZEDSIĘWZIĘĆ!!! POZDRAWIAM 🙂 AGA 🙂

 3. Blue

  Witaj, bardzo dziękuję za odwiedziny i miłe słówko. Chylę czoła napracowałaś się, ale efekt jest cudowny. Mnie osobiście uwiodły krzesełka z pasiastego gabinetu, są cudowne. Obiecuję, będę zaglądać. Cieplutko pozdrawiam Iwona

 4. Marta T

  Piękny. Jeszcze nie widziałam poradni urządzonej w ten sposób. Klimat bardzo domowy. Pozdrawiam 😉

 5. Nostalgia

  No kobieto, chylę czoło! Kawał dobrej roboty! Wyszło bajecznie! W życiu nie widziałam takiej poradni! Niejedna marzy o takim domu. Jesteś wielka. Uwielbiam te Twoje meblowe metamorfozy.:) I na transfery nie narzekaj.:)

 6. Nostalgia

  No kobieto, chylę czoło! Kawał dobrej roboty! Wyszło bajecznie! W życiu nie widziałam takiej poradni! Niejedna marzy o takim domu. Jesteś wielka. Uwielbiam te Twoje meblowe metamorfozy.:) I na transfery nie narzekaj.:)

 7. Jowi

  faktycznie wnętrze wyglada wyjątkowo….widać ogrom włożonej pracy….

 8. Obsession

  Oniemiałam,fantastyczne wnętrze wręcz uwielbiam taki styl 🙂
  Pozdrawiam i zapraszam

 9. elking

  Jedyne co to nieraz kolor ścian bym zmieniła.

Leave a Reply