You are currently viewing Paris is always a good idea – part 2

Paris is always a good idea – part 2

Halo, halo 🙂
Kochane, Kochani! bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i miłe komentarze dotyczące mojej sesji w miesięczniku Moje Mieszkanie:) Wasza przychylność, miłe słowa, a także przychylność mojej rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych  to dla mnie najlepsza nagroda! Przecież oto w tym wszystkim chodzi, prawda? aby się podobało, inspirowało, budziło wyobraźnie i cieszyło zmysły 🙂
Od jakiejś chwili, mam nieco więcej wolnego czasu. I wiecie co? po raz kolejny sprawdza się powiedzenie „masz mało czasu, dołóż sobie więcej pracy”. Wychodzi na to, że ja też jestem bardziej efektywna w sytuacjach gdy mam masę zajęć! ostatnio chyba się trochę rozleniwiłam…ale to taki stan, przejdzie szybko.
Pamiętacie moją komodę z napisem Paris? jest o niej tutaj. Właśnie skończyłam stolik kawowy, ławę w tym samym klimacie. Bardzo mi się ta zabawa ze szkłem spodobała:)
Zdjęcia „przed” oczywiście nie zrobiłam, już sama się za to karcę. Ława była w ciemnym brązie, z gładką szybą. Teraz wygląda tak:

W galerii Ma Maison znajdziecie także nowe lustra, oczywiście ze szprosami 🙂

Chyba wcale się tak nie leniłam 😉

Ten post ma 7 komentarzy

 1. podbalkonem

  Gratuluję sesji w MM.Lustra przeurocze,ława piękna zwłaszcza z napisem na szybie.Pozdrawiam.

 2. Ulencja

  Super gratulacje…Jak możesz to napisz czy malowałaś napis czy naklejałaś…Pozdrawiam pa….

 3. Chenia

  Wszystko piękne! Mnie coś nie po drodze z transferami… 😉

 4. Marcolla

  Przepiękna komoda! Pozdrawiam 🙂
  Silikony Marcolla

 5. Anonimowy

  Poznalam Pania czytajac artykul w MM. Jestem zachwycona Pani pomyslami. Dom jest przecudny i stal sie dla mnie inspiracja do spelniania marzen. Zycze dalszych sukcesow i nowych pomyslow! Pozdrawiam!

Leave a Reply