You are currently viewing 3,2,1…..

3,2,1…..

Halo, halo
          zastanawiałam się czy jeszcze „przed” zdążę coś napisać…Wtajemniczeni wiedzą, że pisząc „przed” mam na myśli – przed oficjalnym otwarciem małej galeryjki. Praca wre! oczywiście jak to w życiu bywa – nic nie idzie zgodnie z planem. Właściwie mam w tej sytuacji dwa wyjścia – usiąść i płakać albo zaakceptować pewne niepowodzenia. Będąc jednak o krok od spełnienia swojego marzenia opcja numer jeden odpada. 
 Ominęłam fotorelacje związane z remontem
 i przygotowaniem galerii, ponieważ……………zupełnie nie miałam do tego głowy i czasu! Wybaczcie.
Dzisiaj opowiem Wam trochę o niej.
           Mała galeria MA MAISON – sklepik, w którym zaprezentuje swoje meble oraz inne dekoracje wnętrz – będzie mieścił się w około 160 letniej drewnianej chacie. Wiekowy domek znajduje się w pięknej miejscowości   Złotoria  pod Toruniem  (w której mam szczęście mieszkać). Położony jest w urokliwym miejscu nad rzeką Drwęcą, tuż obok pochodzącego z końca XIXw. drewnianego mostu.
MM jeszcze w wersji roboczej….

Planowane otwarcie to druga połowa maja. Czasu zostało niewiele, pracy ogrom!
Cały czas powstają nowe meble i dekoracje. Dzisiaj zaprezentuję Wam komodę. Wybaczcie proszę brak aranżacji. Mam nadzieję, że mebel wystarczy:)

Następny post będzie już tym właściwym . Wówczas zasypię Was zdjęciami:) Trzymajcie kciuki Kochani.
Serdeczności!!!

Ten post ma 7 komentarzy

 1. Nostalgia

  Oj , Kochana, to ja się cieszę wraz z Tobą 🙂 Będzie cudnie z pewnością, a tej chaty to Ci po cichu zazdroszczę 🙂 Czekam na więcej i mocno trzymam kciuki za powodzenie 🙂 Buziaki, trzymaj się 🙂

 2. Marta T

  Ja również trzymam kciuki za powodzenie 😉 Zazdroszczę spełnienia tak cudownych marzeń i planów. Pozdrawiam

 3. Jaga Bunia

  Galeria w starej drewnianej chacie nad rzeką? Niezwykły projekt realizujesz! Z całych sił zaciskam kciuki za jego powodzenie:)
  Komoda wygląda ślicznie. Świetny blat! Pozdrawiam:)

 4. Ala D

  Trzymam kciuki, POWODZENIA
  pozdrawiam

 5. Ulencja

  Super….Gratuluje….Cieszę się razem z Tobą…Pozdrawiam pa…

 6. atelier Brocante

  Jejku ! Toż to spełnienie marzeń większości z nas !! Cudne miejsce , świetny pomysł , rewelacyjne meble ! Będę zerkać i z niecierpliwością oczekiwać zdjęć z realizacji pomysłu;)

 7. white thread

  Trzymam kciuki z całych sił mówią, że jak się marzy to się spełni ech tam kłopoty zawsze są, ale trzeba walczyć ,a co ja nie mogę ;)) Ale u Ciebie ładnie 😉 myślę że będę częstym gościem strasznie się cieszę, że do Ciebie trafiłam ;)) gorąco pozdrawiam

Leave a Reply