Halo, halo!
Blue Monday (smutny poniedziałek) – określenie najbardziej smutnego dnia w roku. Jest nim podobno właśnie trzeci poniedziałek stycznia, czyli dzisiejszy dzień. Ustalono to na podstawie wzoru matematycznego, który brał pod uwagę czynniki meteorologiczne, psychologiczne i ekonomiczne. No a skoro wzór matematyczny mówi, że mam być dzisiaj smutna….to chyba go nie posłucham:) Choć matematyka królową nauk!
Od rana dostałam jednak optymistycznego smsa, z jakże optymistycznym obrazkiem(nieco szowinistycznym:) ) „To będzie dobry dzień” . I tak, tego się trzymam!:)
Tymczasem Kochani, do wybuchu zostało 8 tygodni. Po tym okresie (mam nadzieję, że nie dłuższym) zostanę mamą po raz drugi:)))) Długo trzymałam język za zębami, no nie? Czuję się już coraz gorzej, tu mnie boli, tam ciągnie, ciężko tak……To nic. To nadal będzie Happy Monday, dobry dzień! Nie wygra ze mną matma:)
Maluję już coraz mniej, z  większą pomocą bliskich. Dzisiaj do galerii trafiła jednak piękna bieliźniarka, którą chciałam Wam koniecznie pokazać. Światło kiepskie (jak to w Blue Monday 😉 ) i nie do końca widać kolory. Jest na niej zestawienie delikatnego kremu i bieli.
O i kolejny świecznik – nigdy mi się nie znudzą !:)

Dzisiaj mój przedszkolak pojechał na pierwszą wycieczkę bez mamy i taty….autokarem! Nie wiem kto bardziej przeżywał On czy ja 🙂 choć jak powiedział mój Bartek ” Chyba nie płaczesz? przecież to zaledwie….5 km od domu „;) ale hormony….
Kochani życzę Wam, aby na przekór tego co mówią brytyjscy naukowcy dzisiejszy dzień nie był najsmutniejszym dniem w roku! oby nigdy nie było takiego dnia:)
Serdeczności!

10 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.